Vítejte na staronovém blogu o shounen-ai. Momentálně je ,jedinou, vedoucí blogu katy-chan, dříve zde byla i Elo-chan.

Září 2009

Zůstaň, prosím... -51

11. září 2009 v 21:53 | Elo-chan |  Zůstaň, prosím...
uh. uhuhuh. *zdá se jí, že se bude muset jít omazlit o mangu s cainem, co na ní čumí z poličky*
popravdě, nějak to na mě dolehlo. celou dobu jsem říkala, že je všechno vlastně v pořádku, že se miláčci loučejí s váma, ale se mnou ne. což je pravda, nikdo mi je už asi nedokáže odpárat, ale... je mi stejně smutno. i když vím, že to pro vás bylo zdlouhavý, namáhavý a úmorný. (pro hiro-chan: 51 kapitol a 113 stránek). když jsem se teď ale přistihla, že den zabíjím nicneděláním, jen abych ten konec nemusela zveřejňovat... řekla bych, že jsem to už já~?
a to jsem včera šla spát tak nadšená, jak se mi to nakonec hezky uzavřelo. a teď, když by to bylo na místě, nemůžu posoudit. jsem nějak mimo.
takže pro mě, pro louisíčka, pro damíčka. protože jsou jednou z nejdůležitějších částí mýho života. zachránili mě vždycky, když jsem se topila a určitě ještě nejednou zachránějí. protože je miluju. a pak taky pro ty, co to vydrželi až sem. omlouvám se, že jsem všechno tak protahovala. zvyk je jednoduše zvyk, už asi jiná nebudu.

PS: mám kočku. zlaťušký stvoření, OPRAVDICKY opravdu vím, o čem mluvím. i když... milušku jsem vymyslela já. dostávám za ní od mamá vynadáno. prej to zní hrozně. a stejně to říkám~
PPS: já svojí představu dneších miláčků už vyjevila. tak by mě zajímalo, v jakým oblečení byste je asi viděli vy~? (samozřejmě, že to s mojí představou ani nehne, ale... zvědavost je zvědavost, samozřejmě~)
-----