Vítejte na staronovém blogu o shounen-ai. Momentálně je ,jedinou, vedoucí blogu katy-chan, dříve zde byla i Elo-chan.

Můžeš stále říct, že mě miluješ? -15

14. října 2007 v 17:05 |  Můžeš stále říct, že mě miluješ?
ták, já sem teda holka šikovná! vidíte to, jak se nažim? stihla sem napsat pokráčko! hehe, se nezdam... neni to sice na deset stránek, ale lepší než nic, že jo
Konečně kočár zastavil před Louisovým domem, hezkou a pohodlnou rezidencí s velkou zahradou v tiché, ale dobré čtvrti. Hned jak se kočár přestal hýbat, vyskočil Louis ze sedadla a vzal za kličku a aniž by čekal na Damiena nabo Sophii, vyrazil ihned směrem k masivním dubovým dveřím. Párkrát zabušil klepadlem a starý komorník otevřel. Vešel dovnitř s těmi dvěmi v závěsu a přikázal první služce, ketrá se objevila, ať ihned připraví koupel. Dívčina se zatvářila trochu vylekeně a ihned odchvátala vyřídit jeho rozkaz dál. Sice věděl, že teď není ztělesněním milosti, ale bylo mu to docela jedno, chtěl se jen dostat do svého pokoje, a tak, aniž by si kohokoli dál všímal, zamířil po schodech nahoru do patra, do pokoje, který obýval, při svých ne příliš častých návštěvách Paříže.
Seděl na měkoučké posteli a přebíral si v hlavě všechno to, co se stalo od té doby, co odjeli od Josefíny. Sundal si obě boty a přitáhl si nohy k tělu, pořád si připadal tak nějak ukřivděný. Anebo měl o Damiena strach a odmítal si to přiznat, sám nevěděl. Jediné, čeho si byl vědom, byl obrovský balvan na prsou, který se tam usadil, jak Damien vběhl do toho ohně a ne a ne se ho zbavit. Praštil pěstí do peřiny a povzdechl si. Co to je sakra za pocit? Co vlastně chci? Blbeček Dami...stejně za to může on. Ještě si to s ním vyřídím... Kousl se do rtu, když uslyšel tiché otvírání dveří. Damien. Stál tam, opřený o veřeje a tak zvláštně koukal. Nemá co tak koukat! Louis vyskočil a přeběhl k němu, rozhodnutý ho praštit nebo aspoň pořádně seřvat, ale jediné co dokázal, když se k němu přiblížil, bylo vytáhnout se na špičky a obejmout ho. "Louisi?" Damien zněl překvapeně a baron měl vstek sám na sebe. A ještě víc se styděl. za to, že celou dobu myslel tak sobecky. Schoval hořící tváře do Damienových stále vlhkých vlasů a ucítil jejich jemnou vůni. Příjemné. Nedokážu se zlobit... Jenže...tolik jsem se bál. "Tohle už mi nikdy nedělej, rozumíš?" Už jen při té představě, co všechno se mu mohlo stát se mu udělalo zle, objal ho silněji a zoufale se k němu přitiskl. "Prosím, už nikdy-" Damien ho políbil a pak se mu zadíval do očí, stále tím zvláštním pohledem, jakoby omluvným. "Nemohl jsem jí tam přece nechat," namítl tiše a pohladil Louise po tváři. Ten jen zakroutil hlavou. "Ale pro tu hračku jsi se vracet nemusel." Do hlasu se mu nechtěně začal vkrádat ten ublížený tón a raději zavřel oči, ve kterých cítil slzy. Polibek na tvář. A další. "Promiň, Louisi," ozvalo se šeptem a on ucítil ruku, hladící mu jemně vlasy. "Promiň. Já jen... Byla by smutná." Louis se na něj podíval. "Koupil bych jí jinou hračku. Mohls tam zůstat. Jak myslíš, že v tu chvíli bylo mně?" Damien sklopil hlavu. "Omlouvám se, opravdu. Ale prostě jsem nemohl. Zkus se do ní vcítit. Tu hračku měla od narození, nejspíš je to jediná věc, kterou vlastně má. Denně s ní usíná..." Ten čokoládový pohled... "To je pravda. Taky bych nemohl usnout s něčím, na co nejsem zvyklý," prohodil žertovně a překvapil Damiena podruhé. "Ale víš co? Máš tady ohořelé vlasy. Taková škoda," a ukázal na pramen, který byl na konci pokroucený od žáru. Damien ho znovu objal a políbil na krk a Louis cítil, jak ten balvan na hrudi konečně odpadá a dovoluje mu dýchat. "Louisi? Taky by ses měl vykoupat, víš? Mám nápad, umeju ti záda." Chytil ho za ruku a s vynaložením značného úsilí ho dovlekl k místnosti, kde se sám koupal.
Damien vtáhnul Louise dovnitř do malé místnosti plné páry a teplého vzduchu a zavřel dveře. Potom mu věnoval malý polibek na krk. "Na co čekáš, Louisi? Myslel jsem, že se jdeš koupat." Louis trochu zčervenal pod jeho pobaveným pohledem. "Tak se otoč." "Co?" "Otoč se." Damien se s tichoučkým smíchem otočil na stranu a Louis se rychle začal zbavovat oblečení. "A co Sophie?" zeptal se, když konečně sundal poslední kousek, který ho zahaloval a rychle se ponořil do vystlané kádě. "No, služky jí nejdřív vykoupaly a pak ji uložily. Ale je v pokoji, ve kterém jsem měl původně spát já. Teď mám krásný důvod pro to, lehnout si večer k tobě. Můžu už se konečně otočit? Slyším šplouchání vody." A bez čekání na výzvu se k Louisovi přiblížil. Ten jen bezmocně sledoval, jak si Damien vyhrnuje rukávy a bere mýdlo a snažil se potlačit červeň svých tváří i bušení srdce. Ale no tak, jde ti jen umýt záda, snažil se přesvědčit sám sebe, ale když uviděl Damienův úsměv, opustily ho veškeré iluze.
Starší muž se k němu sklonil a fouknul mu do ucha, čímž způsobil, že se Louisovo srdce rozbušilo ještě mnohem víc. "Ták se předkloň." Louis splnil to, o co žádal a když ucítil jemné doteky na zádech, přivřel oči. "Není to zas tak nepříjemné, co?" uslyšel Damiho pobavený hlas. Nemá cenu zapírat, Louisi. Má tě prokouknutého. "Ne, není," přiznal se a povzdechl si, když ucítil, jak se jeho ruce přesouvají i s mýdlem na hrudník. Damien se k němu naklonil a začal ho líbat na ucho, odkud sklouzl ke krku, kam ho jemně kousl. "Hej, přestaň si na mě vylévat tyhle choutky, ano? Nejsem tvůj oběd!" ohradil se Louis, což u Damiena vyvolalo další záchvat smíchu. "Ale, ale," prohlásil, "my se nějak čertíme." Začal ho líbat na rty a sklouzl rukama níž až se Louis musel chytit oběma rukama okrajů kádě. "Damiene..." "Šššš," přikázal a znovu ho políbil na rty.
Když bylo po všem, Louis zůstal ležet ve vodě se zavřenýma očima. "Tak odpouštíš mi?" Louis se kouknul na Damiena klečícího před kádí a pohledem sjel jeho umokřené šaty. Pak se usmál: "Odpuštěno. Ale chce se mi spát." "Není problém." Damien vstal, vytáhl Louise na nohy a opláchl ho čistou vodou z konve, potom ho rychle zabalil do plátna a vzal do náručí. "Takže směr ložnice, říkáš?" "Ne, počkej! Nemůžeš mě tam nést, musím se obléknout. Nekdo nás uvidí!" Snažil se vykroutit, ale byl v tom plátně zabalený pevně, což mu znesnadňovalo pohyb. Damien navíc na jeho protesty nebral nejmenší ohled a klidně s ním v náručí vyšel na chodbu a odtud beze spěchu do pokoje. Louis, který pochopil, že veškeré protesty jsou marné, se nechal odnést v klidu.
Uvnitř v pokoji ho konečně postavil na nohy. "Ták, jsme tady!" Louis jen zakroutil hlavou. "Ty se nepoučíš, co?" a když žádná odpověď nepřicházela, otočil se k šatníku, odkud vytáhl košili na spaní. rychle se vymotal z plátna a přetáhl si ji přes hlavu, když si vzpoměl, že Damien se z koupele vrátil taky jako vodník a vytáhl druhou. "Na, převleč se. Snad ti nebude až tak malá," a hodil ji Damienovi, který se zaškaredil. "Možná, že v ní dokážu i dýchat. Zkusím si, jak se asi dívky cítí v korzetu," pronesl a Louis se mu začal smát. "Můžeš si za to sám, neměl sis tu svojí umokřit, když sis do zavazadel dal jen jednu." Damien se s trochou snahy přeci jen převlékl a když zjistil, že se dokáže hýbat, spokojeně se usmál. "A teď spát," zavelel, počkal, až si Louis zaleze do peřin a sfoukl všechny svíčky. Potom si ve tmě bez problémů našel cestu do postele a přitulil se k baronovi. "Máš mě rád, Louisi?" Odpovědí mu byl tichý smích. "Jen, když mě nezlobíš."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kača kača | Web | 14. října 2007 v 19:22 | Reagovat

jůůůůůůůůůůůůůůůů seš dobá elíííí

2 Ačičan Ačičan | E-mail | Web | 14. října 2007 v 21:46 | Reagovat

váážně povedený *-* moc pěkné a je od tebe hezké, že se snažíš tak rychle psát XD arigatoo

3 Elďa Elďa | 15. října 2007 v 17:56 | Reagovat

jj, snažim se, moc se snažim, dokonce sem včera vynechala kyou xD.. nn, docela mě to baví a ten pocit, žes udělala někomu radost za to stojí (no ale myslim, že to znáš:) a tobě taky gatou za komenty u každýho dílu

4 Saeko.x Saeko.x | Web | 15. listopadu 2007 v 19:19 | Reagovat

Moooooc pěkný X)

5 Riku Riku | Web | 17. listopadu 2007 v 19:11 | Reagovat

juuu taa koupelnová scéna byla mazec:)si skvělááá elíí.)mocinky šikulka s velkou fantazíí..jsem zvedavá jakou roli tam bude mít ta holka:pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama